corit01 corit01 .

corit01

گرمایش تابشی تکنولوژی برای گرم کردن حریم داخل

پرده هوا
گرمایش تابشی تکنولوژی برای گرم کردن حریم داخل و خارج است، گرمایش بوسیله انرژی رادیانت چیزی می باشد که هر روز مشاهده می‌کنیم، گرمای نور خورشید یک نمونه معمولی از سیرتکامل گرمایش تابشی است که هر روز مشاهده می کنیم.
گرمایش تابشی برقی به عنوان یک تکنولوژی جدیدا شناخته شده است. روشی است که با استعمال از اصول تابش گرما برای انتقال انرژی تابشی برقی از یک مرجع حرارتی به یک شی ساطع می شود.
به نظر می رسد بخاری های تابشی برقی با این تکنولوژی جایگزین بخاری برقی هایی شده اند که از سیستم های همرفتی استفاده می‌کنند.
استفاده از بخاری برقی تابشی برقی روشی بسیار اثرگذار در گرم کردن فضای باز و خارج از منزل شناخته شده است به طوریکه سوای اتلاف انرژی می‌توانید فضای مورد نظر خود را سریع گرم فرمایید.

سیستم های فوق موجب گرمایش افراد و شی ها اطراف آنها گشته و از گرم شدن هوا و متعاقباً اتلاف حرارتی بسیار بالا به جهت سبک بودن هوای گرم جلو گیری می‌کند از دیگر مزایای سیستم های گرمایشی تابشی برقی یکنواختی دما و ساخت گرمایی مطبوع همانند گرمایش تابشی برقی حاصله از فروغ و روشنایی خوشید میباشد. همچنین سیستم های فوق الذکر به دلیل عدم تولید جریان هوا (مغایر سیستم های دمنده هوای گرم ) موجب کاهش بالای گرد و غبار در فضا می‌شوند.
با به کار گیری از تکنولوژی تابشی برقی و سریع گرم شدن دیگر نیاز نیست که این بخاری همیشه روشن باشد کافیست زمانی که نیاز دارید بخاری را روشن فرمائید.
حرارت در سیستم تابشی برقی از طریق امواج مادون قرمز منتقل میشود، به همین عامل قابلیت و امکان جهت دادن به مسیر گرمایش وجود داشته و می توان جهت تابش حرارت و گرما به محل مورد نیاز و دلخواه را تعیین کرد.
از‌آنجا که سیستم گرمایش تابشی برقی باعث چرخش هوا نمی‌شود، در منفعت آلودگی های مواد معلق و غبار موجود در هوا به شدت کاهش می‌یابد، اماکن و فضاهایی که از بخاری برقی تابشی برقی به کار گیری مینمایند از هوای سالمتری برخوردارند.
حرارت منتقل شده از طریق تابش مستقیماً کف، اشیاء و افراد واقع شده در مسیر را گرم می‌کند. بدون اینکه نیازی به گرم شدن کل گوشه و کنار باشد. در سود حرارت تابشی برقی محیط را سریعتر گرم می‌نماید.
کوتاه شدن در زمان گرمایش، صرفه جویی زیادی در انرژی و وقت در بردارد. از مزایای دیگر بخاری تابشی برقی عدم اتلاف انرژی و بعد از ظهر برای از پیش گرم شدن فضا هست به این دلیل‌که به محض روشن کردن بخاری برقی تابشی برقی شروع به گرم کردن دور و بر خواهد کرد.

در مکان هایی که تغییر و تحول هوا سبب ساز فاسد شدن مواد غدایی ویا گل گیاه می شود این بخاری ها چون دارای تکنولوژی تابشی برقی میباشند منجر میگردد تغییر هوایی به وجود نیاید و مکان مورد نظر به روش احسن گرم گردد و در زمستان نیز مثل دیگر فصول رشد گل و گیاه انجام پذیرد.

موردها گزینه استعمال: منازل مسکونی، رستوران ها، کافی شاپ ها، سالن های ورزشی، گلفروشی ها و گلخانه های صنعتی ، اماکن عمومی ، مدرسه های ، کتاب خانه ها و ...


کریت با تولید و ارائه بهترین محصولات و خدمات گرمایشی و سرمایشی و پرده هوا آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۸:۵۳ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)

ویژگی ها-یک-کولر-گازی-خوب

پرده هوا
ویژگی ها-یک-کولر-گازی-خوب
اقتدار پرتاب باد کولر گازی

یک کدام از دیگر از خصوصیت های کولر گازی که بایستی به آن اعتنا نمود توان پرتاب باد آن میباشد. پرتاب باد بدین مفهوم میباشد که کولر گازی تا چه مسافت باد خنک را به گوشه و کنار انتقال می‌دهد. این خصوصیت را بر حسب متر بیان می نمایند. هرچه معیار توان پرتاب باد کولر گازی اضافه باشد بدین مفهوم میباشد که هوای خنک را به خیر به کل گوشه و کنار حریم انتقال می‌دهد. امروزه آفریننده های کولر گازی پنل داخلی را طوری پباده سازی کرده اند که از جهات متعدد قابلیت و امکان پرتاب باد را داشته باشد. بعضی گونه های کولر گازی از چهار جهت نیز باد خنک را انتقال می‌دهند. جهت تعیین کولر گازی خوب کارایی نمائید دستگاهی با پرتاب باد دست‌کم 10 متر خریداری نمائید.
ویژگی ها-یک-کولر-گازی-خوب
شایسته ترین برند کولر گازی

امروزه با دقت به نیاز بازار و استقبال بی سابقه استعمال از این دستگاه در سراسر عالم، آفریننده های داخلی و فرنگی متعددی دراین باره عمل گسترده ای دارا هستند و هر ساله میلیون ها کولر گازی را ساخت و روانه بازار رقابت می‌کنند. برخی از این تولید کننده ها از عصر های خیلی به دور پیش کسوت ای بیشتراز یک سری ده سال در‌این عرصه عمل دارا‌هستند و در کنار آن‌ها موسسات نوباوه و مبتدی نیز با دقت به کیفیت بالای تولیدها پیشرفت چشمگیری داشته اند و به نیکی توانسته اند سهم قابل توجهی از بازار را به خویش اختصاص دهند. البته هنگام خرید دربین این همگی مارک گزینش برند یک کولر گازی خوب حقیقتا شاید اختلال باشد و نیاز به اطلاعاتی در این باره داشته باشیم که بتوانیم خرید خوب و مطمعنی انجام دهیم. با اعتنا به تنوع و گستردگی اشکال برندها، شما بازدید کننده ی گرامی میتوانید با مراجعه به نوشته ی علمی شایسته ترین برند های کولر گازی را مطالعه و با 10 مارک برتر جانور در بازار کشور‌ایران طولانی تر آشنا گردید. همینطور بایستی به نکاتی دیگر از پاراگراف دوران دوره گارانتی، سرویس ها بعداز فروش کمپانی وارد کننده ی کولر گازی نیز دقت نمود چون در چهره بوجود وارد شدن ایراد احتمالی برای دستگاه وجود مرکز ها خدمت دهی فعال و در دسترس بودن قطعات لازم امری مهم و ضرروی محسوب می شود.

کریت با تولید و ارائه بهترین محصولات و خدمات گرمایشی و سرمایشی و پرده هوا آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۶:۱۹ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)

نصب یونیت داخلی

پرده هوا

جور پرچ کن را مغایر عقربه‌های ساعت بچرخانید و تا آخرین مقدار بالا بیاورید. در غیر اینصورت ممکن میباشد هنگام در آوردن پرچ کن مرغک آن (نصیب مخروطی) با کناره پرچ گردیده لوله واکنش کرده و سبب صدمه و خش برداشتن لوله مسی می شود.
مهره را بصورت هم راس روی پیچ قرار داده، آن گاه به وسیله آچار شکاف متر و یک آچار معمولی و یا این که آچار فرانسه مهره را سفت نمایید. بهتر میباشد به محل پشت و روی نصیب پرچ گردیده گذشته از بستن مقداری روغن (از مدل روغن منحصر به عبارتی گاز) بمالید.
برای اینکه در نصیب یونیت داخلی در طول بستن مهره بعلت کمبود دور و اطراف در گیر خلل نشوید، حایلی فی مابین سینی و دستگاه تخته و شیئی قرار دهید تا یونیت داخلی از سینی مسافت بگیرد.
محاسبه فرمایید که لوله‌های فی مابین یونیت فرنگی و داخلی بطور مطلوب وصل گردیده، کابل‌های ارتباطی و کابل برق اصلی وصل، لوله‌ها عایق کاری، نوار پیچی و سیستم مهیا میباشد.
یادگرفتن و راهنمای بدون نقص نصب کولر گازی
سیم کشی:
درب تابلو را گشوده نمائید.
درپوش سیم کشی را بردارید.
مسیر سیم‌ها را از پشت یونیت داخلی کشیده و از آنجا به سمت جلو و از فی مابین ترک سیم کشی اتصالات را دنبال نمایید.
سیم آبی اتصال توان را به ترمینال ۱ (N)، سیم قهوه‌ای را به ۲، سیم قرمز رنگ را به ۳ و سیم رنگ زرد و یا این که سبز (اتصال زمین)
در پوش سیم کشی را در جای خویش گذارده سیم‌های برق را مطابق نقشه برق و برگه ترمینال یونیت داخلی وصل فرمایید. اعتنا نمایید کهسیم‌ها در سوکت‌های خویش سفت گردیده باشند و هیچ مدل اتصال کوتاهی میان سیم‌ها برقرار نباشد.
تخلیه و فعال سازی دستگاه:
در‌حالتی که برای او‌لین توشه سیستم نصب می شود یونیت فرنگی دربردارنده گاز مبرد می باشد و براین اساس نیاز به تخلیه هوای داخلی یونیت داخلی و لوله‌ها می باشد.
روی یونیت فرنگی دو دسته شیر نصب میگردد که به اسم‌های شیر دو راهه و سه راهه دارای اسم و رسم هستند. در دسته سه راهه یک شیر سوزنی برای اتصال سرگردان فشار موجود است. معمولا شیر سمت گاز، و سمت مایع، دوراهه میباشد.

کریت از بهترین ارائه دهندگان محصولات گرمایشی و سرمایشی و پرده هوا در کشور می باشد.

 


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۷:۴۳ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)

نصب کولر گازی


• مثل موردها دیگر یعنی تعمیر و یا این که خدمت کولر، اجرت نصب کولرهای گازی رابطه مستقیمی با توان کولر داراست. اما هزینه تامین ملزوماتی که در نصب به کار گیری میشوند بعلاوه هزینه ایاب و ذهاب بعهده مشتری میباشد. در غایت در شرایطی که بخواهید فعالیت مرتب صورت پذیرد هزینه ناچیز دیگری که می بایست در لحاظ بگیرید اجرت داکت کشی میباشد که بیش تر از متری ۱۰۰۰۰ تومان وجود ندارد.
مخارج احتمالی نصب کولر گازی و پرده هوا

گهگاه هزینه ی شارژ گاز تکمیلی کولر هم به هزینه نصب بیش تر می‌شود. یا این که در مواقعی که نصاب همگی شغل های نصب را به عهده می‌گیرد، بها محافظ ها و شالوده های آهنی روی پشت بام یا این که دیوار و بالکن نیز می بایست به صورت کلی مخارج نصب کولر در نظرگرفته شود.
در بعضا مورد ها هم بعداز بازدید از محل معین می گردد که برای نصب کولر گازی ترازو بیشتری از لوله کشی و یا این که سیم کشی ما یحتاج میباشد. این آیتم راجع به برق رسانی یونیت های پشت بام کولر گازی تا کنتور برق در محل ورود منزل و یا این که پارکینگ مطرح میشود. دراین مورد متراژ کابل برق مصرفی و بست ها و داکت های سیم کشی برق ارتقا می‌یابد.
مخارج پیش گویی نشده

در برخی از ساختمان های سابق فیوزها یا این که کنتور برق بایستی برای نصب کولر گازی و سیم کشی و برق رسانی آن یه خرده بهبود یابند و آپدیت شوند که‌این گزینه نیز هزینه ی ردوبدل فیوز را به هزینه کل بیشتر میکند.
این سرویس بوسیله متخصصین تاسیسات و تعمیرات اسباب و اثاث خانگی ارائه می گردد.
حقوق و دستمزد نصب کولر گازی چقدر میباشد؟

مطلقا نصب کولر گازی نیاز به علم بسیار بالایی داراست البته چرا؟ همان طور که معلوم است امروزه و حتی‌د‌ر یک‌سری سال قبلی لوله کشی کولر گازی در باطن گچ ها قرار داده میگردد و در شرایطی‌که کوچک ترین نقشی وجود داشته باشد گچ ها با رطوبتی که به آن وارد می توان به زرد تغییر میکند و شما برای پرهیز از بسط آن و رطوبت ناشی از نشتی لوله کشی کولر گازی بدون چاره به کندن و مخارج بسیار متعددی میشوید.
نصاب کولر گازی می بایست زبده بسیار بالای خویش بتواند تمامی شغل های ساختمان که مرتبط با نصب اسپلیت می‌باشد طبق استاندارد های جان دار انجام دهد و ما در این باره دارنده تجربیات بسیار بالایی میباشیم و شما دوستان می‌توانید با تماس با راس عمل خویش را به ما بسپارید.
کریت از معروف ترین و بهترین شرکت ها در زمینه تجهیزات کولر گازی پرده هوا هیتر می باشد.

 


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۳۸:۵۰ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)

لوله کشی کولر گازی

پرده هوا
لوله کشی کولر گازی (اتصال در بین کندانسور و پنل):
در بالا بایستی لوله های اتصال را وکیوم کرد. دو ادله اصلی برای وکیوم کردن متبوع است: 1 کار وکیوم لوله های اتصال سبب ساز می‌گردد هیچ سیرتکامل رطوبت و هوایی باطن لوله وجود نداشته باشد چون به مرور سبب جراحت وصال به کولر گازی می‌گردد. 2 فعالیت وکیوم سبب منزه شدن لوله ها از گردو غبار می باشد و از گرفتگی سیستم در زمان کارکرد دوری می‌کند. می بایست اعتنا داشت که اتصال دربین لوله ها و لوله با کولر گازی به صحت انجام شده باشد تا از نشتی گاز در زمان دوران کارکرد کولر گازی پرهیز شود. در صدر بایستی متراژ لوله از پنل تا کندانسور احتساب گردد با به کار گیری از متر و به طور ظریف از روی دیوار متراژ را احتساب فرمائید هم چنین اعتنا داشته باشید که مسافت هایی که دارنده خم می‌باشند را به صحت و با توجه اندازه گیری نمائید. در هنگام برش لوله توجه داشته باشید که لوله را دقیقا به طور 90 جایگاه برش بزنید. در غیر این چهره نشتی گاز خوا هیم داشت.هم چنین توجه داشته باشید که مدام در طول برش لوله 30 تا 40 سانتی متر طولانی تر از متراژ احتساب گردیده لوله را برش دهید. گذشته از اتصال لوله ها بایستی بازه زمانی لوله را پلیسه گیری فرمایید در غیر این فیس نشتی گاز خواهید داشت و در برش از اره آهن بر ابدا به کارگیری نشود و تنها از لوله بر استعمال فرمایید.وقتی که پلیسه گیری کردید بعد مهره را رد کرده و لوله را پرچ می‌کنید.
اصول لوله کشی:
1 -لوله مسی با ضخامت مطلوب دستگاه 2 -ابزار کاربردی: لوله بر ، دستگاه هلال کن(پرچ) ، سمباده برای پلیسه گیری ، آچار وزنی 3 -کابل (نسبت به متراژ لوله 5 تا 6 متر طولانی تر در حیث بگیرید) فرایند براندن لوله در نصب کولر گازی: در بالا به یک دستگاه لوله بر نیاز دارید. لوله را باطن لوله بر قرار داده و با وارد کردن یک فشار مین به پیچ لوله بر ، لوله را پاد ساعت گرد چرخانده تا لوله بریده شود. لوله بریه گردیده را با سوهان منحصربه‌فرد پلیسه گیری فرمایید تا از نشتی جلوگیر شود. هم چنین برای دوری از نشتی می بایست دقت داشت که لوله مبتلا رخنه‌ نشده باشد. با استعمال از لوله تمیز کن باطن لوله را به خیر و خوبی پاک فرمائید.

کریت از بهتریت تولید کنندگان پرده هوا در مشهد و کشور می باشد.


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۳:۱۲ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)

بخاری تابشی

.پرده هوا

آسایش دمایی لازم را مهیا میکند.
اثرات زیست محیطی را کاهش میدهد.
سالم دور و اطراف را محافظت می نماید.
صدا ندارند و محیطی آهسته مهیا مینمایند.
محافظت آن سهل و آسان و بی آلایش است.
فعال‌سازی و نصب کردن آن راحت و سریعتر است.
نیازی به موتورخانه ها و امکانات بیش تر ندارد.
در دست گرفتن و طرح ریزی برای همگی دستگاهها موجود هست.
استعمال از بخاری‌های تابشی در فضای بسته:خاریهای تابشی خلاف رادیاتورها، ساختمان ها را از روش حرارت تابشی گرم می‌نمایند.سالهای قبلی با استعمال از جسم گرم مثل کف زمین یا این که دیوار و یا این که پنل ها، انرژی گرمایی را به هوا انتقال می دادند و سبب گرم شدن اطراف می شدند. البته امروزه با امروزی شدن این طرز و با به کارگیری از بخاریهای تابشی به شیوه بدون واسطه هوای اطراف را گرم می‌کنند.

برای گرم کردن ساختمانها میتوانید سکو بخاری تابشی را تهیه و تنظیم کرده و به عبارتی گرمایی که به روشهای دیرین ایجاد میکرد گرم کرد. از مزایای این دسته بخاریها این میباشد که زمانی اتاق را گرم میکند همون لحظه نیز هوای درون اتاق و جریان ذرات هوا را نیز به دست‌کم میرساند.
به کار گیری از بخاری‌ تابشی در فضای گشوده:

زیرا هوای فضا های روباز مدام در جریان میباشد براین اساس به فعالیت بردن سیستم های گرمایشی در‌این مدل فضای های گشوده نا ممکن می‌باشد زیرا با جریان هوا گرمایی که ساخت می توان به وسیله باد رانده میگردد. به این ترتیب انگیزه بخاریهای تابشی فضای گشوده بخاطر این میباشد که اشخاص و اشیایی که در مسیر با فضای گشوده عبور می‌شوند را گرم نماید.
سیستم‌های گرمایش تابشی را می‌اقتدار به اشکال ذیل تقسیم کرد:

سیستم‌های تابشی سقفی: مثل بخاری‌های پاسیو، پلاک‌های سرامیکی گازسوز، دستگاه‌های گرمایش تابشی لوله‌ای گازسوز
سیستم گرمایش دیواری
سیستم گرمایش کف ---- الکتریکی یا این که هیدرولیک

کریت با تولید و ارائه بهترین محصولات و خدمات گرمایشی و سرمایشی و پرده هوا آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۹:۵۰ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)

چرا بایستی پرده هوا را منزه نگه دارید؟


پرده هوا دستگاهی میباشد که با نصب در بالای سردرب ( در باطن ) و ساخت یک هوای فشرده قابل در دست گرفتن که بصورت عمودی از بالا به سمت زیر می وزد مزیت های ذیل را بوجود میاورد :

خودداری از تبادل حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی
محافظت هوای پاک باطن خودداری از ورود هوای آلوده و کثیف و دود و گرد و خاک از خارج به فضاهای داخلی
خودداری از ورود حشره ها از محل درب محل ورود آشنائی با دستگاه پرده هوا و تعمیر و مراقبت آن
پرده هوا وسیله ای میباشد که برای مستقل کردن دو گوشه و کنار از یکدیگر به کار گیری می‌شود. شایع ترین صورت پرده هوا، بک رشته رو به تحت میباشد که بالای سردر، مثل محل ورود ساختمان نصب میشود. پرده هوا به مراد خارج نگه داشتن هوای خارج و دوری از ورود هوای سرد خارج و ادغام آن با هوای گرم درون ساخت گردیده به وسیله پرده هوا، استعمال می‌شود.
اشکال غیر گرمایی پرده هوا معمولاً به خواسته تماس انبارهای سرد و اتاقهای فریزر به فعالیت گرفته می‌شوند. جریان هوا ما در میان در به نیروی باد، اختلاف رتبه حرارت و اختلاف فشار بستگی دارااست.
پرده هواها به مراد ذخیره سازی انرژی از روش کاهش انتقال میان دو دور و بر به فعالیت می‌روند، اگرچه دری که خیلی خوب پوشیده و عایق بندی گردیده باشد موثرتر خواهد بود، که حتی از ادغام این دو هم می گردد بهره برد; به این سیرتکامل که زمانی در گشوده میباشد پرده هوا پر‌نور می‌شود و جریان هوا از درون به بیرون و بالعکس به دست‌کم می‌رسد.

کریت با تولید و ارائه بهترین محصولات و خدمات گرمایشی و سرمایشی و پرده هوا آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.
آشنائی با دستگاه پرده هوا
چگونگی عمل پرده هوا :
زمانی تحت عنوان یک پرده هوای غیر گردشی به کار گیری می گردد، هوا از روش مکش وارد دستگاه می‌گردد، وارد رشته گردیده و به وسیله حرفه به سرعتش افزوده میگردد. این تکان سریع منجر تکان هوا به باطن پلنیوم گردیده که به پخش هوا در تخلیه نازل قابلیت و امکان میدهد. پره های به صورت یوروفویل در نازل، بخارهوای یکنواخت با دست‌کم سروصدا تولید مینمایند. تخلیه هوا از در میان نازل، بخار را به سمت زمین پرتاب میکند. نسبتاًً %۸۰ هوا به باطن پرده هوا و%۲۰ در سمت مخالف بر میشود.
برای سعی با صرفه دستگاه، زاویه نازل تخلیه می بایست صحیح تهیه و تنظیم شود. نازل پرده هوا می بایست امکان تهیه کردن داشته باشد تا بتوان آن را تا ۲۰ جایگاه به سمت بالا یا این که زیر پرده جنبش بخشید. می شود به طور افقی بالای در، یا این که به صورت عمودی کنار یا این که هر دو طرف محل ورود نصب کرد. نصب افقی بالای در احتمال زخم به پرده هوا را به دست کم خویش میرساند. در صورتی پرده هوا به صورت عمودی نصب شود بایستی تمام نکات ایمنی رعایت شود.

 


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۴:۴۹ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)

شیوه شستشوی پنل داخلی کولر گازی

پرده هوا

فراگیری شیوه شستشوی پنل داخلی کولر گازی
شیوه شستشوی پنل داخلی
هرسال با استارت فصل‌تابستان خیلی از مردم حس گرما میکنن و برای خنک شدن کولر گازی رو پر‌نور میکنن تا از سرمای اون لذت ببرن البته ما می بایست دقت داشته باشیم که هر مورد از اثاثیه‌خانگی ما سوای در حیث دریافت کردن مارک یا این که مملکت آفریننده آن احتیاج به محافظت مطلوب دارا‌هستند و در حالتی‌که هرچند برهه زمانی یک‌بارتعمیراین عمل انجام نشوند وخیم‌گردیده و احتیاج به تعمیرکار داراست که ممکنه تو نقط ی اوج گرمای فصل تابستان شما رو از سرمای خودش بی‌قسمت بزاره و علاوه بر هزینه و جستن یه تعمیرکار خوب چندساعتی حتی یک‌سری روزی رو تو گرما بمونیم پس شایسته ترین شیوه پیشگیریه یعنی قبلی از وخیم شدن کولر گازی اونو خدمت نمائید چون تعمیرات اسپیلت و کولر گازی یک کدام از احتیاجاتی میباشد که میبایست در کوتاه ترین عصر ممکن صورت بپذیرد.

خوب در صورتی شما هم‌می‌پندارید خدمت کولر گازی را خودتان می‌توانید انجام دهید پس با ما یار و همدم باشید اما این اموزش برای اشخاص تازه کار تهیه و تنظیم گردیده و در صورتی شما به طور تخصصی قصد خدمت قطعات داخلی کولر گازی را دارید می‌توانید با مراجعه به اموزشهای تخصصی خیس آن را انجام دهید.

مرحله اولیه:

برای تعمیر کولر گازی قبلی از هر کاری برق کولر گازی رو جدا نمایید تا خطری شما رو تهدید نکند و با خاطر ریلکس کارتان را ادامه بدهید

برای جدا کردن برق کولر گازی بسته به گونه کولر دو منش دارید

فیوز کولر گازی
دوشاخه کولر گازی را از کنار پنل از برق بکشید
فیوز برق کولر گازی را از باکس‌فیوزی که معمولاً درون آشپزخانه یا این که کنار درب محل ورود میباشد رو جدا فرمایید چنانچه تعداد فیوزها زیاد میباشد و نمی‌دانید کدام فیوز مرتبط با کولر گازی شماست کولر خویش را پر‌نور فرمائید و یکی‌از‌یک کدام از فیوزها رو جدا فرمائید با خاموش شدن کولر مشخص و معلوم میگردد فیوز آن کدام میباشد.

کریت با تولید و ارائه بهترین محصولات و خدمات گرمایشی و سرمایشی و پرده هوا آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۸:۲۴ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)

هزینه برق مصرفی منزل کولر

پرده هوا

دربین ذهن ها همگانی این مساله حقیقتا تبدیل به یک اعتقاد گردیده که مصر برق کولر گازی بسیار زیاد میباشد و می تواند سبب ساز ارتقاء تصاعدی، نجومی و بی حد و اندازه قبض برق شما شود. ولی آیا این مساله حقیقتا صراحت دارد؟ آیا مصرف برق کولر گازی آنقدر زیاد میباشد که میتواند از حیث مالی فشار متعددی را به شما وارد نماید؟ ابدا چطور می بایست مصرف کولر گازی را به حساب آوردن کرد؟ آیا کولر گازی نادر مصرف اثرگذار میباشد؟ یا این که صرفا یک تقلب تبلیغاتی میباشد برای جذب مشتری طولانی تر؟ گنجایش سرمایشی چه تاثیری بر مصرف برق کولرهای گازی داراست؟ ابدا کدام کولر گازی را بایستی بخریم تا مصرف برق منزل ما خیلی ارتقاء پیدا نکند؟ جذاب میباشد بدانید که جواب کلیه این سوال های پیش تعمیرتو میباشد. پس جای این که نگران بالا رفتن بی روش مصرف برق خانه خویش باشید، با ما یار و همدم گردید و جواب به همگی سوال های خویش را پیدا فرمایید!

کیلو وات ساعت چه می‌باشد و هزینه برق چطور محسابه می‌گردد؟
وات واحد قدرت میباشد. در زمینه‌ی وسایل برقی، وات از واحد سنجش جریان ضرب در ولتاژ مصرفی که برای کشور ایران ۲۲۰ ولت اثبات میباشد به دست میاید. به همین خیال، در‌حالتی که جریان مصرفی روی کولرگازی را بخوانید و ضرب در ۲۲۰ فرمایید، معیار قدرت آن به دست خواهد آمد. این عدد دقیقا به عبارتی چیزی میباشد که هنگام خرید چراغ به ما گفته می شود. وقتی که میگویند یک چراغ ۱۰۰ وات مصرف داراست، خواسته از آن، مصرف ۱۰۰ وات در ساعت میباشد. این بدان معناست که یک چراغ ۱۰۰ وات قادر است در زمان یک ساعت، ۱۰۰ وات برق مصرف نماید.

کلیه کنترهای برق نیز بر همین اندازه هزینه برق مصرفی منزل شما‌را گزینش می کنند. برای مثال، در سال ۹۸، هزینه برق مصرفی منازل فردی به ازای هر کیلو وات، حدود ۶۰۰ ریال میباشد. این یعنی شما به ازای هر ۱۰۰۰ وات، می بایست ۶۰ تومان پرداخت نمائید. پس در‌صورتی‌که یک چراغ ۱۰۰ وات در روز حدود ۵ ساعت پر‌نور باشد، بایستی ۵ را ضرب در ۱۰۰ کرده، آن‌گاه ضرب در ۳۰ روز نمائید، نهایتا تقسیم بر ۱۰۰۰ نموده و ضرب در ۶۰ تومان فرمایید.

کریت از بهترین شرکت های فعال در زمینه های محصولات گرمایشی و سرمایشی و پرده هوا می باشد که همیشه آماده خدمت رسانی به هم وطنان است.


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۱:۵۲ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)

چرا نباید کولر گازی بخریم؟

پرده هوا
4- مصرف نکردن آب تحت عنوان خنک کننده

شاید اعتنا بیش تر از حد به ترازو مصرف آب برای کسانی، اندکی مته به خشخاش گذاشتن تلقی شود. البته به دو برهان مصرف آب در وسایل سرمایشی بسیار دارای اهمیت میباشد. در آغاز مشاجره چالش خشکی و ضرورت صرفه جویی حداکثری در آن میباشد. دومی ادله بدین نکته برمی گردد ، که غالبا وسایل سرمایشی به خصوص کولرهای آبی رنگ در بالاترین محل ساختمان قرار دارا‌هستند.در فصل تابستان ها با دقت به بالا رفتن مصرف آب و کاهش فشار آب در طبقات بالادستی، فشار آب مطلوب برای تامین آب مصرفی شان ندارند و این فرمان منجر عملکرد نامناسب شان خواهد شد.

5- سکوت بودن

در کولرهای گازی به جهت مستقل بودن موتور کولر از اسپیلت و همینطور نبود شبکه کشی مانند آن چه که در کولر آبی رنگ موجود هست، مانند مجرایی هم سوز و سرما و هم هیاهو را به درون منتقل مینماید. هنگام به کارگیری از کولر گازی صداهای دیگر مزاحم آسایش تان نخواهد شد.

چرا نباید کولر گازی بخریم؟

1- گران بودن

شاید اساسی ترین مورد که می‌تواند تمام معایب و مزایای هر دو دسته را بی فایده نماید مشاجره بها کولرهای گازی میباشد.هزینه 4 تا 5 برابری نسبت به خرید کولرهای آبی‌رنگ، در طولانی تر مواقع دست خریداران را برای یک گزینش اصولی و کارآمد می بندد.

2- مصرف بالای انرژی برق

یک کدام از دیگر از معایب کولر های گازی دعوا مصرف بالای انرژی برق میباشد. این نکته با دقت به‌این که غالبا کولرها در ساعتها نقط ی اوج مصرف برق ، پر‌نور میشوند ( ظهر و بعدازظهر) طولانی تر شایان توجه می‌گردد. اما خوشبختانه نسل جدیدکولرهای گازی اینورتر به بازار آمده میباشد که مصرف برق را به واحد سنجش 70 درصد کاهش می‌دهند.

3- آلایندگی گوشه و کنار زیست

چنان چه تا قبل از این هم ذکر کردیم، کولرهای گازی به جهت مکانیزم مختص سرمایشی شان، انواعی از گازهای مضر برای لایه ازن را ایجاد می‌کنند. این گازها در کنار تعداد بی شمار ذرات آویزان و گازهای سمی فقط به ارزش خنک شدن ما به اطراف و گوشه و کنار زیست مان روانه میشود. این مورد در شهرهایی که به خودی خویش دارنده آلایندگی می‌باشند مانند شهرهایی زیرا تهران و اهواز اختلال ساز خواهد شد. از طرفی ممکن میباشد محل موتور دستگاه در ایوان منازل و نسبتاً پشت پنجره اتاق ها تعبیه شود، این دستور در طولانی تر مجتمع ها واقعه می افتد و منجر ورود گازهای ناسالم به خانه می‌گردد.

کریت با تولید و ارائه بهترین محصولات و خدمات گرمایشی و سرمایشی و پرده هوا آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.

 


برچسب: پرده هوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۰:۵۶ توسط:تولید محتوا کریت موضوع: نظرات (0)